USD në ILS - Shtetet e Bashkuara Dollar në Izraeli i ri Sheqel konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Izraeli i ri Sheqel. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 30.11.2022. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Izraeli i ri Sheqel ose Izraeli i ri Sheqel për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Izraeli i ri Sheqel kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 30.11.2022 01:55
1 USD ($)
=
3,43892 ILS (₪)
1 USD = 3,438923 ILS
0,290789 USD = 1 ILS

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Izraeli i ri Sheqel?

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Izraeli i ri Sheqel = 3,44

Konvertimi USD në Izraeli i ri Sheqel

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Izraeli i ri Sheqel me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYILS
USDnan0.000000.000000.000000.000000.00000
EURinf11.154340.708110.006960.28092
GBPinf0.8662910.613430.006030.24336
CADinf1.412201.6301710.009830.39672
JPYinf143.60985165.77491101.69207140.34310
ILSinf3.559714.109132.520680.024791

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Izraeli i ri Sheqel (ILS)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to ILS kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Izraeli i ri Sheqel është monedha në Izrael, Palestinë. Simbol për USD është $. Simbol për ILS është ₪. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në November 30, 2022. Kursit të këmbimit të monedhës për Izraeli i ri Sheqel është përditësuar të fundit në November 30, 2022. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. ILS faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Izraeli i ri Sheqel = 3,44.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.