Sunday 14 April 2024

USD në LYD - Shtetet e Bashkuara Dollar në Dinar libian konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dinar libian. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 14.04.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dinar libian ose Dinar libian për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Dinar libian kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Dinar libian?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

4,82 Dinar libian

1 USD = 4,82 LYD

1 LYD = 0,207 USD

Shtetet e Bashkuara DollarDinar libian conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 14 prill 2024 në 1:15:11 e paradites, GMT+2

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Dinar libian = 4,82

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Dinar libian

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Dinar libian me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Dinar libian (LYD) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to LYD (Dinar libian) ✅ USD to LYD Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Dinar libian (LYD) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Dinar libian ( LYD )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Dinar libian në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në LYD Ndryshimet Ndryshimet %
April 14, 2024 të dielën 1 USD = 4.82174026 LYD - -
April 13, 2024 e shtune 1 USD = 4.83038117 LYD +0.00864090 LYD +0.17920714 %
April 12, 2024 e premte 1 USD = 4.83388359 LYD +0.00350243 LYD +0.07250825 %
April 11, 2024 e enjte 1 USD = 4.83498206 LYD +0.00109847 LYD +0.02272442 %
April 10, 2024 e mërkurë 1 USD = 4.83498206 LYD - -
April 9, 2024 e marte 1 USD = 4.83966200 LYD +0.00467994 LYD +0.09679324 %
April 8, 2024 e hënë 1 USD = 4.83301919 LYD -0.00664281 LYD -0.13725774 %

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYLYD
USD11.06711.24570.72590.00650.2074
EUR0.937211.16740.68030.00610.1944
GBP0.80280.856610.58270.00520.1665
CAD1.37761.46991.716010.00900.2857
JPY153.2750163.5544190.9346111.2664131.7883
LYD4.82175.14516.00643.50020.03151

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Dinar libian (LYD)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to LYD kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Dinar libian është monedha në Libi. Simbol për USD është $. Simbol për LYD është LD. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në April 14, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Dinar libian është përditësuar të fundit në April 14, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. LYD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Dinar libian = 4,82.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.