USD në ANG - Shtetet e Bashkuara Dollar në Hollanda Antillean gulden konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Hollanda Antillean gulden. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 28.01.2022. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Hollanda Antillean gulden ose Hollanda Antillean gulden për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Hollanda Antillean gulden kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 28.01.2022 18:59
1 USD ($)
=
1,78994 ANG (ƒ)
1 USD = 1,789945 ANG
0,558676 USD = 1 ANG

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Hollanda Antillean gulden?

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Hollanda Antillean gulden = 1,79

Konvertimi USD në Hollanda Antillean gulden

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Hollanda Antillean gulden me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYANG
USD11.113091.338120.784450.008650.55655
EUR0.8984011.202170.704750.007770.50001
GBP0.747320.8318310.586230.006460.41592
CAD1.274781.418931.7058110.011020.70948
JPY115.63450128.71117154.7332890.70973164.35669
ANG1.796781.999972.404311.409480.015541

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Hollanda Antillean gulden (ANG)

Convert Shtetet e Bashkuara Dollar to other Popular World Currencies


nga USD to ANG kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Hollanda Antillean gulden është monedha në . Simbol për USD është $. Simbol për ANG është ƒ. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Januar 29, 2022. Kursit të këmbimit të monedhës për Hollanda Antillean gulden është përditësuar të fundit në Januar 29, 2022. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. ANG faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Hollanda Antillean gulden = 1,79.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.